O nás

Jsme Wabtec

Přední světový dodavatel zařízení, systémů, digitálních řešení a služeb s přidanou hodnotou. Na základě více než 150 let zkušeností jsme lídrem v oblasti bezpečnosti, efektivity, spolehlivosti, inovací a produktivity. Ať už se jedná o nákladní, tranzitní, důlní, průmyslovou nebo námořní dopravu, naše odborné znalosti, technologie a lidé -  společně - urychlují budoucnost udržitelné dopravy. Naše historie byla postavena na základech tří průmyslových gigantů. Máme pobočky v 50 zemích světa, a to s více než 27 000 zaměstnanci po celém světě. Lidé jsou pro nás vždy na prvním místě, stejně jako péče o naše zákazníky.

Co vyrábíme v Přehýšově

V našem závodu v Přehýšově (Plzeň - sever) vyrábíme klimatizační jednotky do kolejových vozidel. Jsme lídrem ve svém oboru. Nejsme sériová výroba. Plníme konkrétní přání našich zákazníků. Ročně vyrobíme zhruba 3 000 klimatizačních jednotek, které putují do celého světa. Mezi naše zákazníky patří společnosti jako je Siemens, Hyundai Rotem, Alstom, Škoda, Stadler a mnohé další. Již 20 let jsme stabilní zaměstnavatel s jistými zakázkami na několik let dopředu. 

Zajímá-li Vás náš provoz, rádi Vám ho ukážeme. Těšíme se na setkání s Vámi.

Naše dějiny byly postaveny na základě tří průmyslových gigantů

Naše hodnoty

Ve společnosti Wabtec jsme vždy měli odvahu dělat velké věci. Je to naše DNA. Společně už třetí století zvyšujeme laťku bezpečnosti, kvality, našich talentů a hodnot.

People First

Lidé na prvním místě

Záleží nám na vztazích. Ať už jde o vztahy mezi námi navzájem nebo o vztahy s našimi zákazníky, děláme správné věci. Lidé a jejich bezpečí jsou na prvním místě našeho seznamu.

Expand the Possible

Rozšiřujeme možnosti

Hledáme způsoby, jak zlepšit to, co vytváříme, a jak to děláme. Učíme se celý život. Jsme posedlí zlepšováním věcí, abychom dosahovali výjimečných výsledků.

Embrace Diversity

Přijímáme rozmanitost

Oceňujeme různé zkušenosti, odborné znalosti a zázemí, a usilujeme o vytvoření místa, kam všichni patříme.

One Wabtec

Jeden Wabtec

Jsme jedna globální komunita, která spolupracuje na dosažení našeho společného poslání. Kamkoli jdeme, jdeme tam společně.

VIZE:
Převratně měnit způsob pohybu světa pro příští generace.

MISE:
Odhalovat potenciál našich zákazníků poskytováním inovativních a trvalých dopravních řešení.

I Ty můžeš být u toho!
pracovní nabídky