Menu
jednasmena.cz slouží pouze jako náborový prostředek společnosti Faiveley Transport, nikoli jako její oficiální prezentace

Referent zásobování

Popis práce:
Každý den dělají kolegové z nákupu vše pro to, aby zajistili dostatek materiálu pro naši výrobu. V oddělení procurementu se nejedná o strategický nákup, ale o komunikaci s již vybranými dodavateli. Abychom výrobu nemuseli zastavovat, je třeba disponovat materiálem v dobré kvalitě, množství a v čase potřebném pro výrobu. Pokud se dodávka výjimečně zpozdí, musí nákupčí ihned zareagovat a zajistit s dodavatelem nápravu - náhradní dodávku v co nejkratším čase. Nesmí se bát reklamovat pozdní dodání, případně eskalovat řešení do vyšších pater.

Požadavky:
Ideální kandidát na tuto pozici musí mít velmi dobré organizační a komunikační dovednosti. Nesmí se stydět zvednout telefon a řešit i nepříjemné věci. Řada dodavatelů je ze zahraničí, tudíž si nevystačí jen se znalostí Čj. Je nezbytné umět aktivně používat Aj / Nj, případně Fj. Bez práce na počítači se u této práce neobejde, je tedy potřeba ovládat alespoň MS Office.

Nabízíme:
Nového kolegu rozhodně nehodíme do vody. Zaučíme ho, budeme mu věnovat čas. V prvních týdnech respektive měsících bude mít k sobě mentora, který mu bude pomáhat. Až se vše potřebné naučí, bude moci pracovat poměrnou část měsíce z domova (bude-li chtít). Když už pojede do kanceláře, přispějeme mu na cestu. Příspěvky na stravování, penzijko, sportovní aktivity a další jsou samozřejmostí. Čeká toho na něj celá řada.

Rádi se potkáme s každým uchazečem, který bude disponovat dovednostmi, které výše poptáváme.

 

více o benefitech

Máte zájem o tuto pozici?

Vyplňte, prosím, kontaktní formulář a spolu se životopisem zašlete našim personalistkám. Bez životopisu nemůžete být zařazeni do výběrového řízení.

vyplnit formulář

Další pozice

Jarka Hrušková

personalista
tel. 379 411 540
jaroslava.hruskova@wabtec.com

kontaktovat

Zdenka Jiřikovská

personalista
tel. 379 411 551

mobil: 775 584 895

zdenka.jirikovska@wabtec.com

kontaktovat